سرویس 7 پارچه گرانیت استون جاسمینورا رنگ طلایی

در تهیه غذا چندین عامل درگیر هستند که مهمترین آن پس از مهارت آشپز، مواد غذایی و ظروف پخت و پز مناسب می‌باشد. ظروف پخت و پز بسیار متنوع می‌باشد. امروزه ظروف پخت‌و‌پز با پوشش گرانیتی گوی سبقت را از دیگر جنس‌ها ربوده‌اند.
پوشش این ظروف همانند ظروف تفلون نچسب هستند و طوری ساخته شده‌اند که در برابر خراش مقاومت بالایی دارند.پوشش‌های گرانیتی ده برابر از پوشش‌های تفلون سخت‌تر هستند و خیلی راحت‌تر تمیز می‌شوند و روغن کمتری برای پخت در اینگونه ظروف لازم است.
سرویس قابلمه 7 پارچه گرانیت جاسمینورا دارای پوشش رنگ بیرونی سیلیکونی است که تا حدود 400 درجه سانتیگراد ظرفیت تحمل حرارت را دارد و پوشش داخلی گرانیت آلمانی محصول کارخانه گریبلون آلمان می‌باشد.
در جنس بدنه این ظروف بر خلاف قابلمه‌های موجود در بازار از آلیاژ خاصی استفاده شده است که هم از نظر بهداشتی از آلومینیوم سلامت‌تر است و هم از نظر استحکام و مقاومت در مقابل ضربه مقاوم‌تر است.
سرویس قابلمه jasminoraبه سایزهای 30 و 26 و 22 سانتیمتر و یک تابه دو دسته 30 سانتیمتری است. درب قابلمه‌های این سرویس از جنس ترکیبی پلاستیک و شیشه نشکن و دارای سوپاپ جهت خروج بخار می‌باشد.

سایر توضیحات

  • جنس: گرانیت آلمان
  • پوشش خارجی: سیلیکون
  • جنس درب قابلمه: ترکیب پلاستیک و شیشه نشکن